top of page
bg.jpg

Masterclass

Úvod

Potřebujete zrychlit, uhladit procesy ve společnosti nebo hledáte inspiraci od ostatních či názory zkušenějších, Masterclass vám je umožní získat.

Co je vše zahrnuto?

 10 hodin setkání

 Přístup do coworkingových prostor WorkLounge

 Zahajovací snídaně

 Speed mentoring

 Nácvik pitchovacích schopností se zpětnou vazbou

 Přístup k záznamům z tematických workshopů Early Stage akademie

 Neformální setkání
 Přístup do startupové komunity
 Pitch před investory a mentory
 Certifikát o absolvování

  Cena za nejlepší projekt

 Podpora CzechCrunche včetně pozvánky na startupové akce pro vybrané startupy

 Lístek na akci

startupacademy-14.jpg
About
CzechCrunch-72.jpg
Pro koho Masterclass je?

Pro startupy, které mají rozjetý byznys, ale vědí, že se jim vyplatí učit se od zkušenějších a vylepšovat svou síť kontaktů. A mají velké plány.

Na trhu fungují s produktem či službou a mají tržby, ale zároveň je čekají velké kroky, které nechtějí provádět metodou pokus-omyl. Chystají se na expanzi nebo například škálování, či chtějí nabrat investici a zajistit si pro ni ty nejlepší podmínky. Hodí se jim k tomu rady zkušenějších.

Mentoři

Poznejte naše mentory

Ve zkratce
Ve zkratce

Jak probíhá mentoringový program? 

Onboarding registrovaných projektů

Před samotným vstupem do akademie chceme poznat samotný projekt. Zjistíme, jestli je program to, co vám pomůže hnout se z místa. Začneme online videohovorem, během nějž zjistíte i to, jak bude dál akademie pokračovat.

10 hodin setkání 1:1
s mentorem

Během 4 měsíců tě čeká 10 hodin setkání 1:1. Každý měsíc byste s mentorem měli naplánovat alespoň společné 2 hodiny. Hlavními úkoly mentora je pomoc s identifikováním problému, naslouchání a nasměrování.

Oficiální zahájení společnou snídaní

Program zahájíme společnou snídaní v Praze. Naživo se poznáme, představíme si jednotlivé projekty a potkáte další týmy i mentory. Už snídaně se účastní mimo jiné zástupci investorského světa.

Přístup do coworkingových prostor

Prostor pro koncentraci, možnost potkat zajímavé lidi i nechat na sebe působit další nápady. Nebo taky reprezentativní místo na schůzky – to ti poskytne přístup do coworkingových prostor. V rámci Masterclass jej můžou využít celé týmy, a to včetně doprovodných služeb.

Offline networkingový večer (speed mentoring)

V rámci programu vás čeká networkingový večer, který bude v podobě speedmentoringu. Cílem je v 10 minutách vyzpovídat zkušené mentory, se kterými jste zatím nepřišli do kontaktu v rámci témat, která vás pálí.

Slavnostní ukončení

Mentoringový program zakončíme slavnostním setkáním. Během něj budeš moci představit svůj projekt před všemi mentory a lektory a také před pozvanými investory. Jeho součástí je vyhlášení vítězného startupu, který získá řadu hodnotných cen.

Worksopy
Workshopy

Go to market | Legal Entity | Pricing & business plan | Sales | Prezentování & Pitching | Investoři | Expanze | Hiring | Marketing & Growth | PR & Média | IT management

Masterclass nevyžaduje účast na workshopech, ale pokud se jejich prostřednictvím chcete vzdělávat, jsou dostupné online včetně doprovodných materiálů.

Mentees
bg.jpg

Naši mentees

CzechCrunch Startup Academy a geniální mentoring Roberta Haase pomohly DIDITu odstranit šum, zacílit na to, co je podstatné, a posunout se z projektu z kuchyně do plnohodnotné firmy s jasnou vizí a plánem pro další rozvoj.

dsc-7034.jpeg
FAQ

Partneři akademie

Sedlakova Legal.png
WorkLounge_edited.png

Často kladené dotazy

Kontakt
Kaja.jpg
Head of Events
Kája Kováčová
Natalie.jpg
Event Manager
Natálie Chládková
bottom of page