top of page
bg.jpg

Masterclass

Úvod

Potřebujete zrychlit, uhladit procesy ve společnosti nebo hledáte inspiraci od ostatních či názory zkušenějších, Masterclass vám je umožní získat.

Co je vše zahrnuto?

 10 hodin setkání

 1 měsíc v členství ve WorkLoungi (pobočka dle výběru)

 Zahajovací snídaně

 Speed mentoring

→  Speed dating s investory

 Nácvik pitchovacích schopností se zpětnou vazbou

 Přístup k záznamům z tematických workshopů Rise akademie
 Pitch před investory a mentory
 Certifikát o absolvování

  Cena za nejlepší projekt

 Podpora CzechCrunche včetně pozvánky na startupové akce pro vybrané startupy

startupacademy-14.jpg
About
CzechCrunch-72.jpg
Pro koho Masterclass je?

Pro startupy, které mají rozjetý byznys, ale vědí, že se jim vyplatí učit se od zkušenějších a vylepšovat svou síť kontaktů. A mají velké plány.

Na trhu fungují s produktem či službou a mají tržby, ale zároveň je čekají velké kroky, které nechtějí provádět metodou pokus-omyl. Chystají se na expanzi nebo například škálování, či chtějí nabrat investici a zajistit si pro ni ty nejlepší podmínky. Hodí se jim k tomu rady zkušenějších.

Další běh momentálně připravujeme

buďte mezi prvními, kdo se o spuštění přihlášek dozví.

Mentoři

Poznejte naše mentory

Ve zkratce
Ve zkratce

Jak probíhá mentoringový program? 

Onboarding registrovaných projektů

Před samotným vstupem do akademie chceme poznat samotný projekt. Zjistíme, jestli je program to, co vám pomůže hnout se z místa. Začneme online videohovorem, během nějž zjistíte i to, jak bude dál akademie pokračovat.

10 hodin setkání 1:1
s mentorem

Během 4 měsíců tě čeká 10 hodin setkání 1:1. Každý měsíc byste s mentorem měli naplánovat alespoň společné 2 hodiny. Hlavními úkoly mentora je pomoc s identifikováním problému, naslouchání a nasměrování.

Oficiální zahájení společnou snídaní

Program zahájíme společnou snídaní v Praze. Naživo se poznáme, představíme si jednotlivé projekty a potkáte další týmy i mentory. Už snídaně se účastní mimo jiné zástupci investorského světa.

Přístup do coworkingových prostor

Prostor pro koncentraci, možnost potkat zajímavé lidi i nechat na sebe působit další nápady. Nebo taky reprezentativní místo na schůzky – to ti poskytne přístup do coworkingových prostor. V rámci Masterclass jej můžou využít celé týmy, a to včetně doprovodných služeb.

Offline networkingový večer (speed mentoring)

V rámci programu vás čeká networkingový večer, který bude v podobě speedmentoringu. Cílem je v 6 minutách vyzpovídat zkušené mentory, se kterými jste zatím nepřišli do kontaktu v rámci témat, která vás pálí.

Slavnostní ukončení

Mentoringový program zakončíme slavnostním setkáním. Během něj budeš moci představit svůj projekt před všemi mentory a lektory a také před pozvanými investory. Jeho součástí je vyhlášení vítězného startupu, který získá řadu hodnotných cen.

Worksopy
Workshopy

Go to market | Legal Entity | Pricing & business plan | Sales | Prezentování & Pitching | Investoři | Expanze | Hiring | Marketing & Growth | PR & Média | IT management

Masterclass nevyžaduje účast na workshopech, ale pokud se jejich prostřednictvím chcete vzdělávat, jsou dostupné online včetně doprovodných materiálů.

Mentees
bg.jpg

Naši mentees

CzechCrunch Startup Academy a geniální mentoring Roberta Haase pomohly DIDITu odstranit šum, zacílit na to, co je podstatné, a posunout se z projektu z kuchyně do plnohodnotné firmy s jasnou vizí a plánem pro další rozvoj.

dsc-7034.jpeg
FAQ

Partneři akademie

Sedlakova Legal.png
WorkLounge_edited.png
Presto Ventures_white.png

Často kladené dotazy

 • 1. Onboarding registrovaných projektů
  Každou registraci individuálně posuzujeme s naším týmem a pokud tě vybereme, tak si společně dáme 30 minutový call, abychom tě ještě lépe poznali, sladili si představy a my ti tak mohli přiřadit toho nejvhodnějšího mentora. Jeho/její jméno se dozvíš ještě před samotným zahájením.
 • 2. Oficiální zahájení společnou snídaní
  Společně program zahájíme osobně společnou snídaní, kde se navzájem poznáme, představíme jednotlivé projekty a seznámíte se se svými mentory.
 • 3. Osm hodin setkání 1:1 s mentorem
  Během 4 měsíců tě čeká 8 hodin setkání 1:1. Každý měsíc byste s mentorem měli naplánovat alespoň společné 2 hodiny. Hlavními úkoly mentora je pomoc s identifikováním problému, naslouchání a nasměrování.
 • 4. Doprovodné workshopy s předními lektor
  Inspirativní osobnosti a opravdoví znalci ze svých oborů s tebou projdou témata, se kterými se potýká každý startup. Všechny workshopy budou online a pokaždé dostaneš záznam i s prezentací.
 • 5. Offline networkingový večer (speed mentoring)
  V polovině programu tě čeká networkingový večer, který bude v podobě speedmentoringu. Cílem je v 10 minutách vyzpovídat zkušené mentory, se kterými jste zatím nepřišli do kontaktu v rámci témat, která vás pálí.
 • 6. Slavnostní ukončení
  Mentoringový program zakončíme finálním galavečerem. Potkáme se společně opět osobně a budeš moci představit svůj finální projekt před všemi mentory a lektory a také před pozvanými investory.
Kontakt
Kaja.jpg
Head of Events
Kája Kováčová
lubo_edited.jpg
Event Manager
Lubo Kubík
bottom of page