top of page
bg.jpg

RISE

Úvod

Máš svůj vlastní projekt či inovativní nápad, který je ve fázi early-stage (= MVP). Tvoje vize má jasnější kontury a potřeboval/a bys expertnější konzultace a podporu.

Co je vše zahrnuto?

 Setkání s vybraným mentorem

 Tematické workshopy

 3 offline setkání

 Přístup do startupové komunity

  1 měsíc členství ve WorkLoungi Příkopy

→  Handbook a další materiály

 Pitch před investory a mentory

→  Certifikát o absolvování

→  Podpora týmu CzechCrunch

startupacademy-14.jpg
About
IMG_1191.jpg
Pro koho akademie je?

Mentoring je vhodný pro startupisty, kteří mají inovativní nápady a vize. Naši mentoři jsou odborníci se zkušenostmi a pomohou ti projít začátky k realizaci tvého projektu.

Mentor s tebou nepostaví celý projekt od začátku, pomůže ti ale hnout se z místa a posunout se blíž k vysněnému cíli. Naši mentoři i lektoři ti podají pomocnou ruku v různých oblastech, ať už se jedná o správné nastavení strategie, přípravu na získání investice či pomoc se vstupem na globální trh.

Další běh momentálně připravujeme.

Buďte Mezi prvními, kdo se dozví o spuštění přihlášek

Mentoři

Poznejte naše mentory

Ve zkratce
Ve zkratce

Jak probíhá mentoringový program? 

Onboarding registrovaných projektů

Před samotným vstupem do akademie chceme poznat projekt, tvé představy a plány. Ujasníme si, jaká jsou tvá očekávání a jak je můžeme splnit. Zjistíme, jestli je program to, co ti pomůže hnout se z místa. Onboarding probíhá prostřednictvím online videohovoru, během nějž zjistíš i to, jak bude dál akademie postupovat.

8 hodin setkání 1:1 s mentorem

Během 4 měsíců tě čeká 8 hodin setkání 1:1. Každý měsíc byste s mentorem měli naplánovat alespoň společné 2 hodiny. Hlavními úkoly mentora je pomoc s identifikováním problému, naslouchání a nasměrování.

Oficiální zahájení společnou snídaní

Program zahájíme společnou snídaní v Praze. Naživo se poznáme, představíme si jednotlivé projekty a uvidíte další týmy i mentory. Už snídaně se účastní mimo jiné zástupci investorského světa.

Doprovodné workshopy s předními lektory

Součástí Startup Academy jsou workshopy, během kterých inspirativní osobnosti a odborníci ze svých oborů probírají témata, s nimiž se potýká každý startup. Všechny workshopy budou online a pokaždé dostaneš záznam i s prezentací, které jsou přístupné i pro účastníky Masterclass.

Offline networkingový večer (speed mentoring)

V polovině programu tě čeká networkingový večer, který bude v podobě speedmentoringu. Cílem je v omezeném čase několika minut zjistit pohled na svůj projekt od zkušených mentorů, se kterými jste zatím nepřišli do kontaktu v rámci témat, která vás pálí.

Slavnostní ukončení

Mentoringový program zakončíme slavnostním setkáním. Během něj budeš moci představit svůj projekt před všemi mentory a lektory a také před pozvanými investory. Jeho součástí je vyhlášení vítězného startupu, který získá řadu hodnotných cen.

Worksopy
Workshopy

Go to market | Legal Entity | Pricing & business plan | Sales | Prezentování & Pitching | Investoři | Expanze | Hiring | Marketing & Growth | PR & Média | IT management

V ceně programu jsou zahrnuty tématické online workshopy s lektory, kteří jsou odborníky ve svých oborech a zároveň představují přední členy startupové komunity. Na výběr budeš mít z deseti témat.

Mentees
bg.jpg

Naši mentees

CzechCrunch Startup Academy a geniální mentoring Roberta Haase pomohly DIDITu odstranit šum, zacílit na to, co je podstatné, a posunout se z projektu z kuchyně do plnohodnotné firmy s jasnou vizí a plánem pro další rozvoj.

dsc-7034.jpeg
FAQ

Partneři akademie

Sedlakova Legal.png
WorkLounge_edited.png
Presto Ventures_white.png

Často kladené dotazy

 • 1. Onboarding registrovaných projektů
  Každou registraci individuálně posuzujeme s naším týmem a pokud tě vybereme, tak si společně dáme 30 minutový call, abychom tě ještě lépe poznali, sladili si představy a my ti tak mohli přiřadit toho nejvhodnějšího mentora. Jeho/její jméno se dozvíš ještě před samotným zahájením.
 • 2. Oficiální zahájení společnou snídaní
  Společně program zahájíme osobně společnou snídaní, kde se navzájem poznáme, představíme jednotlivé projekty a seznámíte se se svými mentory.
 • 3. Osm hodin setkání 1:1 s mentorem
  Během 4 měsíců tě čeká 8 hodin setkání 1:1. Každý měsíc byste s mentorem měli naplánovat alespoň společné 2 hodiny. Hlavními úkoly mentora je pomoc s identifikováním problému, naslouchání a nasměrování.
 • 4. Doprovodné workshopy s předními lektor
  Inspirativní osobnosti a opravdoví znalci ze svých oborů s tebou projdou témata, se kterými se potýká každý startup. Všechny workshopy budou online a pokaždé dostaneš záznam i s prezentací.
 • 5. Offline networkingový večer (speed mentoring)
  V polovině programu tě čeká networkingový večer, který bude v podobě speedmentoringu. Cílem je v 10 minutách vyzpovídat zkušené mentory, se kterými jste zatím nepřišli do kontaktu v rámci témat, která vás pálí.
 • 6. Slavnostní ukončení
  Mentoringový program zakončíme finálním galavečerem. Potkáme se společně opět osobně a budeš moci představit svůj finální projekt před všemi mentory a lektory a také před pozvanými investory.
Kontakt
Kaja.jpg
Head of Events
Kája Kováčová
lubo_edited.jpg
Project Manager
Lubo Kubík
bottom of page