top of page
bg.jpg

RISE

Úvod

Máš svůj vlastní projekt či inovativní nápad, který je ve fázi early-stage (= MVP). Tvoje vize má jasnější kontury a potřeboval/a bys expertnější konzultace a podporu.

Co je vše zahrnuto?

 Setkání s vybraným mentorem

 Tematické workshopy

 1 offline networking

 Přístup do startupové komunity

 3 měsíce členství ve WorkLoungi na Smíchově

→  Handbook a další materiály

 Pitch před investory a mentory

→  Certifikát o absolvování

→  Podpora týmu CzechCrunch

 Začínáme 23. listopadu zahajovací snídaní

startupacademy-14.jpg
About
IMG_1191.jpg
Pro koho akademie je?

Mentoring je vhodný pro startupisty, kteří mají inovativní nápady a vize. Naši mentoři jsou odborníci se zkušenostmi a pomohou ti projít začátky k realizaci tvého projektu.

Mentor s tebou nepostaví celý projekt od začátku, pomůže ti ale hnout se z místa a posunout se blíž k vysněnému cíli. Naši mentoři i lektoři ti podají pomocnou ruku v různých oblastech, ať už se jedná o správné nastavení strategie, přípravu na získání investice či pomoc se vstupem na globální trh.

Mentoři

Poznejte naše mentory

Ve zkratce
Ve zkratce

Jak probíhá mentoringový program? 

Onboarding registrovaných projektů

Před samotným vstupem do akademie chceme poznat projekt, tvé představy a plány. Ujasníme si, jaká jsou tvá očekávání a jak je můžeme splnit. Zjistíme, jestli je program to, co ti pomůže hnout se z místa. Onboarding probíhá prostřednictvím online videohovoru, během nějž zjistíš i to, jak bude dál akademie postupovat.

8 hodin setkání 1:1 s mentorem

Během 4 měsíců tě čeká 8 hodin setkání 1:1. Každý měsíc byste s mentorem měli naplánovat alespoň společné 2 hodiny. Hlavními úkoly mentora je pomoc s identifikováním problému, naslouchání a nasměrování.

Oficiální zahájení společnou snídaní

Program zahájíme společnou snídaní v Praze. Naživo se poznáme, představíme si jednotlivé projekty a uvidíte další týmy i mentory. Už snídaně se účastní mimo jiné zástupci investorského světa.

Doprovodné workshopy s předními lektory

Součástí Startup Academy jsou workshopy, během kterých inspirativní osobnosti a odborníci ze svých oborů probírají témata, s nimiž se potýká každý startup. Všechny workshopy budou online a pokaždé dostaneš záznam i s prezentací, které jsou přístupné i pro účastníky Masterclass.

Offline networkingový večer (speed mentoring)

V polovině programu tě čeká networkingový večer, který bude v podobě speedmentoringu. Cílem je v omezeném čase několika minut zjistit pohled na svůj projekt od zkušených mentorů, se kterými jste zatím nepřišli do kontaktu v rámci témat, která vás pálí.

Slavnostní ukončení

Mentoringový program zakončíme slavnostním setkáním. Během něj budeš moci představit svůj projekt před všemi mentory a lektory a také před pozvanými investory. Jeho součástí je vyhlášení vítězného startupu, který získá řadu hodnotných cen.

Worksopy
Workshopy

Go to market | Legal Entity | Pricing & business plan | Sales | Prezentování & Pitching | Investoři | Expanze | Hiring | Marketing & Growth | PR & Média | IT management

V ceně programu jsou zahrnuty tématické online workshopy s lektory, kteří jsou odborníky ve svých oborech a zároveň představují přední členy startupové komunity. Na výběr budeš mít z deseti témat.

Mentees
bg.jpg

Naši mentees

CzechCrunch Startup Academy a geniální mentoring Roberta Haase pomohly DIDITu odstranit šum, zacílit na to, co je podstatné, a posunout se z projektu z kuchyně do plnohodnotné firmy s jasnou vizí a plánem pro další rozvoj.

dsc-7034.jpeg
FAQ

Partneři akademie

Sedlakova Legal.png
WorkLounge_edited.png
Presto Ventures_white.png

Často kladené dotazy

 • 1. Onboarding registrovaných projektů
  Každou registraci individuálně posuzujeme s naším týmem a pokud tě vybereme, tak si společně dáme 30 minutový call, abychom tě ještě lépe poznali, sladili si představy a my ti tak mohli přiřadit toho nejvhodnějšího mentora. Jeho/její jméno se dozvíš ještě před samotným zahájením.
 • 2. Oficiální zahájení společnou snídaní
  Společně program zahájíme osobně společnou snídaní, kde se navzájem poznáme, představíme jednotlivé projekty a seznámíte se se svými mentory.
 • 3. Osm hodin setkání 1:1 s mentorem
  Během 4 měsíců tě čeká 8 hodin setkání 1:1. Každý měsíc byste s mentorem měli naplánovat alespoň společné 2 hodiny. Hlavními úkoly mentora je pomoc s identifikováním problému, naslouchání a nasměrování.
 • 4. Doprovodné workshopy s předními lektor
  Inspirativní osobnosti a opravdoví znalci ze svých oborů s tebou projdou témata, se kterými se potýká každý startup. Všechny workshopy budou online a pokaždé dostaneš záznam i s prezentací.
 • 5. Offline networkingový večer (speed mentoring)
  V polovině programu tě čeká networkingový večer, který bude v podobě speedmentoringu. Cílem je v 10 minutách vyzpovídat zkušené mentory, se kterými jste zatím nepřišli do kontaktu v rámci témat, která vás pálí.
 • 6. Slavnostní ukončení
  Mentoringový program zakončíme finálním galavečerem. Potkáme se společně opět osobně a budeš moci představit svůj finální projekt před všemi mentory a lektory a také před pozvanými investory.
Kontakt
Kaja.jpg
Head of Events
Kája Kováčová
Natalie.jpg
Event Manager
Natálie Chládková
bottom of page